سانترال و سیپ ترانک

راهنمای خرید سانترال پاناسونیک

امروزه هر مجموعه ای برای ارتباط بخش ها با یکدیگر از سیستم سانترال استفاده می کنند. با استفاده از سانترال شما می توانید مجموعه خود را به راحتی مدیریت کنید. سانترال یک سیستم هوشمند است که توانایی برنامه ریزی و گزارش گیری و امکانات دیگری را به شما ارائه می دهد. در مقاله راهنمای خرید سانترال پاناسونیک نکاتی که در هنگام خرید سانترال باید به آن توجه کنید را ذکر می کنیم. با مجله تخصصی کاشانه مدرن همراه باشید.

 

چه سانترالی را باید بخریم؟

پاناسونیک یکی از شرکت های تولید کننده سانترال است. دستگاه های این شرکت کیفیت و عمر مفید بالایی دارند. محصولات پاناسونیک بدلیل قیمت پایین و امکانات فراوان نسبت به رقیبان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردارند. یکی از عوامل موثر در انتخاب سانترال پاناسونیک پشتیبانی و فراوانی محصولات این برند است. اگر شما نیاز به یک کارت ارتقا برای سانترال خود نیاز داشته باشید به راحتی می توانید این کارت را تهیه و خریداری کنید. مورد دیگر پایین بودن هزینه خرید و تعمیر سانترال پاناسونیک است که باعث شده در بازار ایران محصولات پاناسونیک از رقبای خود پیشی بگیرد. به همین جهت در مقاله راهنمای خرید سانترال به بررسی مدل های مختلف محصولات پاناسونیک می پردازیم.

 

[box type”] برای مشاوره رایگان با کارشناسان کاشانه مدرن با شماره 5264-148-0992 تماس بگیرید. [/box]

 

راهنمای خرید سانترال پاناسونیک

اولین و مهم ترین نکته برای یک خرید سانترال باید این است که مشخص کنید چه تعداد خط تلفن و تعداد داخلی نیاز دارید. ظرفیت دستگاه های سانترال متفاوت است و مدل های مختلف ظرفیت مشخصی خط دارند. در ایران برندهای مختلف سیستم سانترال موجود می باشد.

 

تعداد خطوط شهری

تعداد خطوط شهری که مجموعه شما به آن نیاز دارید و خریداری کرده اید را مشخص کنید. سانترال پاناسونیک تعداد مشخصی تعداد خطوط طراحی شده اند.

 

تعداد و نوع خط داخلی

تعداد خطوط داخلی نیز همانند خطوط شهری مدل های مختلف دارای ظرفیت های گوناگون هستند و باید تعداد خطوط داخلی مورد نیاز خود را مشخص کنید.

 

بررسی مدل های مختلف سانترال پاناسونیک

دستگاه های سانترال پاناسونیک در مدل های مختلفی با توجه به نیاز کاربران طراحی و تولید شده است. در ادامه به بررسی ویژگی های مدل هاب مختلف می ردازیم تا شما با توجه به این اطلاعات سانترال مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

 

سانترال پاناسونیک سری کم ظرفیت KX-TE

سری کم ظرفیت KX-TE یکی از محبوبترین محصولات پاناسونیک ست که مناسب مجموعه های کوچک است. این مرکز سانترال دارای ظرفیت اولیه 3 خط شهری و 8 داخلی آنلوگ و هیبرید می باشد و با اضافه کردن کارت های سانترال می توان  به 8 خط شهری و 24 خط داخلی ارتقا داد. این مدل به سانترال های 3 به 8 معروف هستند. یک از ویژگی های این سری قابلیت وصل کردن تلفن های معمولی به این دستگاه است. اگر شما یک کسب و کار کوچک دارید و نیاز به خرید سانترال دارید، سری کم ظرفیت KX-TE برای شما مناسب خواهد بود.

 

سانترال پاناسونیک سری TDA و TDE

سانترال TDA را می توان ارتقا یافته و تکمیل شده سری TE دانست. دستگاه سانترال TDA جز سانترال پر ظرفیت محسوب می شود. از جمله امکانات سری TDA می توان به قابلیت لینک جند سانترال به همدیگر، افزایش تعداد کانال دیزا، ظرفیت بالا در برقراری ارتباط مختلف و راه اندازی داخلی تحت شبکه نام برد.

 

سانترال پاناسونیک سری TDE

سری سانترال های TDE توسعه یافته سانترال TDA است. سری TDE از تمام امکانات و قابلیت های TDA بهره می برد. در سانترال TDE یک اسلات جدید تعبیه شده است که می توان کارت های سانترال تحت شبکه را به دستگاه سانترال اضافه نمود.

 

سانترال پاناسونیک سری NS

سری NS قابلیت پشتیبانی از خطوط شبکه، دیجیتال و آنالوگ را دارند به گونه تمامی خط های تلفن را پشتیبانی می کنند. سری NS را می توان به صورت کم ظرفیت و پر ظرفیت استفاده کرد. این سری علاوه بر تمامی امکاناتی که سری های دیگر سانترال پاناسونیک در اختیار شما قرار می دهد، امکاناتی بیشتری همانند پشتیانی از 2 کانال دیزا اگر به صورت کم ظرفیت استفاده شود و یا پشتیانی از 12 خط شهری در صورت استفاده از سری NS به صورت پر ظرفیت است و موارد دیگر

 

سخن آخر

سانترال امروزه جز جدایی ناپذیر از یک مکان تجاری و شرکت ها است. چنانچه قصد خیر سیستم سانترال را دارید می توانید به تماس با شماره های قرار داده شده با کارشناسان کاشانه مدرن تماس گرفته تا شما در این راه یاری دهند.

برای اطلاع از آخرین قیمت سانترال به فروشگاه اینترنتی کاشانه مدرن سر بزنید.

 

[box type”] برای مشاوره رایگان با کارشناسان کاشانه مدرن با شماره 5264-148-0992 تماس بگیرید. [/box]

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا